Naudas aizņemšanās daudzveidība un kredītu dažādība Latvijā

Ātrie kredīti

Ātros naudas aizdevumus daudzi atpazīst, kā īslaicīgus kredītus, kuru noformēšana neprasa daudz laika resursu, taču citreiz, kā ātrais kredīts var būt piešķirts arī aizdevums uz ilgāku periodu. Parasti aizdevuma līguma noslēgšana patērē tikai desmit minūtes. Parasti kredīta pieteikumu aizpildīšana noris internetā, aizpildot aizdevuma pieteikuma formu, kas prasa uzrādīt personas datus, ienākumu apjomu un darba vietu. Regulārajiem klientiem, kas šos datus norādījuši iepriekš, jāpiespiež vien dažas pogas, lai jau dažas minūtes vēlāk saņemtu kredītu bankas kontā. Tieši šī iemesla dēļ, cilvēki Latvijā bieži dod priekšroku ātrajiem kredītiem, jo aizdevumi interneta prasa īsu laiku. Šad tad rodas pēkšņas situācijas, kurās laiks ir īpaši svarīgs faktors, tādēļ ātrie kredīti izpelnās aizvien lielāku popularitāti klientu vidū. Lai gan ātrie kredīti mēdz būt ar augstākiem aizdevuma procentiem, klienti joprojām dod priekšroku šiem kredītiem gadījumos, kad ātrs noformēšanas process ir daudz nozīmīgāks par komisijas naudu.

Kā uzzināt, cik varat aizņemties?

Ikkatra kredītu izsniedzēja portālā visbiežāk ir pieejams kredīta kalkulators, kas daudzpusīgi parāda, cik lielu aizdevumu varat aizņemties, cik lielas summas būs jāmaksā ikkatru mēnesi un kāda ir gala kredīta summa, kas būs jāapmaksā paredzētajā laikā. Šobrīd pieprasītākas ir arī interneta vietnes, kurās ir parocīgi redzami visi ātrie kredīti internetā, sniedzot iespēju visus kredītdevējus salīdzināt, uzzināt par esošajiem akcijām un atrast izdevīgākās finanšu aizdevuma iespējas. Atrie krediti interneta pārtop par vieglu risinājumu, kā aizņemties finanšu līdzekļus nepieciešamajā brīdī.

Tomēr ne visi ātrie kredīti ir īstermiņa kredīti, tādēļ šie aizdevumi ir iespēja sagādāt aizdevumu, kas nav jānokārto uzreiz, bet kredīta segšana pieļaujama noteiktu mēnešu vai pat gadu laikā. Tādos gadījumos gan jāsaprot, ka kredīta maksas nosacījumi var būt augstāki, un būs vajadzīgs apliecinājums, ka jums ir regulāri pieejamie līdzekļi noteikto kredītmaksājumu apmaksai, tomēr, pateicoties aizdevēju vispusīgajam piedāvājumam, varam noslēgt aizvien izdevīgākus aizdevuma nosacījumus arī ātrajiem ilgtermiņa aizdevumiem.