Lieliskas & oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā gan lieliem, gan maziem bērniem

Bieži sastopamies ar problēmu, ka ir sarežģīti sumināt kādu ar aizraujošām un vienlaicīgi lietderīgām dāvanām – spa procedūras un spa dāvanu karte ir oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā un var tikt izmantotas arī kā kāzu dāvanas. Saistoša ir žurnālu abonēšana un citas oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā. Tajā pašā laikā pašgatavoti rokdarbi, spa procedūras un spa dāvanu karte, pašu rokām gatavots foto rāmis vai skaista vāze un žurnālu abonēšana ir jaukas dāvanas.

Vai spa dāvanu karte ir atbilstoša kāzu dāvanas alternatīva? Lūk, priekšlikumi, lai kāzu dāvanas būtu saistošas un lietderīgas. Jāuzsver, ka šāda veida dāvaniņas ir ļoti patīkami saņemt un lietot, jo tās netiks ievietotas grāmatplauktā un netiks piemirstas!

Katrs nozīmīgā svētku reizē grib tikt novērtēts ar interesantu dāvanu, kas ir piemērota tās saņēmējam. Interesanti, ka SPA dāvanu karte vai jau izvēlētas SPA procedūras vai žurnālu abonēšana nesīs prieku. Galu galā labas dāvanas ir tādas, kuru Jūs vēlieties saņemt paši, piemēram:

  • humora cienītājiem oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā būs, piemēram, foto sesijas un radoša muzikālā izklaide, bet kā kāzu dāvanas lieliski iederēsies ceļojums uz ārzemēm;
  • romantiķus priekpilnus darīs nesteidzīga, bet kvalitatīva atpūta pie dabas vai gluži pretēji – pilsētvidē.

Jāuzsver, ka žurnālu abonēšana un kāzu dāvanas ir pieejamas tik tiešām ļoti plašā klāstā!

Sniedziet saviem mīļajiem izmeklētas dāvanas – dāvājiet SPA procedūras un iespēju žurnālu abonēšana

Ja oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā adresāts ir īpaši “ciets rieksts”, kā risinājums var kalopot – spa procedūras, ko palīdzēs piepildīt spa dāvanu karte. Tā Jūs varat gan paildzināt dāvanas saņemšanas prieku, gan ļaut izbaudīt tās saņēmējam to, ko sirds visvairāk kāro, piemēram, kā kāzu dāvanas izvēloties lekšanu ar gumiju. Radošas un interesantas dāvanas, piemēram, žurnālu abonēšana un pakalpojumu SPA dāvanu karte piedāvā piedzīvojumu dāvanu karšu interneta veikals. Uzņēmuma mājas lapā iespējams izvēlēties 1000 aizraujošas kāzu dāvanas dažādām gaumēm un vēlmēm neatkarīgi no vecuma.

Uzzini vairāk- http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/jaunaas-daavanas!

Izvēlieties oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā – SPA procedūras, žurnālu abonēšana vai pat kāzu dāvanas interesantiem cilvēkiem! Iegādājieties iespēju izklaidēties visiem kopā – SPA dāvanu karte Jūsu ģimenei un draugiem pie vadošiem dāvanu servisu īstenotājiem!